4
 

iDziennik

Progman iDziennik posiada pełną funkcjonalność tradycyjnego dziennika i zgodność z wymogami Rozporządzenia MEN, w zakresie prowadzenia elektronicznej formy dziennika lekcyjnego w szkołach (między innymi: oceny, obecności, frekwencja).
Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 29 sierpnia 2014 roku, program zapewnia rodzicom bezpłatny dostęp do informacji w nim zawartych, co zdecydowanie usprawnia komunikację pomiędzy szkołą a rodzicami. Progman iDziennik zapewnia pełną funkcjonalność systemu, zarówno w miejscu pracy jak i na komputerze prywatnym (po uprzednim zalogowaniu się), a także w przypadku korzystania z urządzenia mobilnego.

Korzyści dla Ucznia/Rodzica:

Bezpłatny dostęp do informacji w nim zawartych (brak opłat za korzystanie) zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 29 sierpnia 2014 r.
  • Pełna i aktualna informacja - bieżące monitorowanie ocen, uwag i frekwencji 
  • Możliwość reagowania na nieprawidłowości w nauce, postawie oraz zachowaniu, dzięki mechanizmom zapewniającym bezpośrednią komunikację na linii: szkoła-dom
  • Uzyskanie bieżących informacji w zakresie planu zajęć i ewentualnych zmianach, planowanych sprawdzianach, wycieczkach, czy też ważnych wydarzeniach szkolnych
     
    Jak korzystać z panelu rodzica/ucznia POBIERZ

Wejście iDziennik

Informacje dla rodziców

 

 

 

!!!!! UWAGA!!!! Zmiana terminu szkolenia na 15 marca 2019!!!!! Za utrudnienia przepraszamy

 

 

 

 

16.04.2018

26.03.2018 Działania podejmowanie w szkole POBIERZ

Informacje na temat rekrutacji do szkoły na rok szkolny 2018/19  POBIERZ

Informacjna temat darmowych podręczników: POBIERZ

Wykaz podręczników na rok szkolny 2016/17: POBIERZ