Kadra

Kadra rok szkolny 2019/20

DYREKTOR:

mgr Bożena Styrczewska

NAUCZYCIELE PRZEDSZKOLA:

mgr Aleksandra Gołuszko - opiekun grupy młodszej "MISIE" 

mgr Joanna Janik - język niemiecki 

mgr Magdalena Kozieł - język angielski

mgr Tomasz Gawlas - zajęcia z elementami gimnastyki korekcyjnej 

NAUCZYCIELE ODDZIAŁU „0”:

mgr Martyna Langosz - opiekun grupy starszej "SKRZATY", język niemiecki

mgr Danuta Lewecka - nauczyciel wspomagający

mgr Magdalena Kozieł - język angielski

mgr Tomasz Gawlas - zajęcia z elementami gimnastyki korekcyjnej 

NAUCZYCIELE PSP:

Nazwisko Imię FUNKCJA
ADAMCZYK-GALLUS MONIKA Biblioteka szkolna, zajęcia w świetlicy, dodatkowe zajęcia
BANNERT KATARZYNA Wychowawca kl. II, Informatyka, Język niemiecki, JMN
Bonk Arnold Muzyka
BURZAWA BEATA Wychowanie fizyczne
GAWLAS TOMASZ Wychowanie fizyczne
GORDZIELIK ANGELIKA Religia, Opiekun Szkolnego Koła Caritas
JANIK JOANNA Wychowawca kl.VI, Język niemiecki, JMN
KAZIMIRÓW ANNA Wychowawca kl. VIII, matematyka
KORALEWSKI TOMASZ Informatyka
KOZIEŁ MAGDALENA Język angielski kl. I-III
Lange Wioleta psycholog szkolny
MAJNUSZ INGRYDA Wychowawca kl. I, Język niemiecki, JMN
MIESZKOWSKA-FIT MARTA Wychowawca kl. IV, język polski, szkolne koło teatralne
MISZ MARZENA Wychowawca kl. III, Język niemiecki, JMN, radio PAUZA
OLCZYK ANDRZEJ Technika
SOJKA JOANNA Wychowawca kl. VII, język polski historia, radio PAUZA
Wasilkowska Agnieszka Fizyka
WIDAWSKA SYLWIA Geografia, JMN
WOLAK KONRAD Język angielkis IV-VIII
WOSZEK ANNA Wychowawca kl. V, Chemia, Biologia, Przyroda, W-f

PRACOWNICY ADMINISTRACJI:

mgr Róża Staffa – główna księgowa

Wioleta Sklorz - referent d/s księgowych
Dorota Fila – intendent

 

PRACOWNICY OBSŁUGI

Lysik Ewelina - woźna oddziałowa

Agnieszka Obrębska - woźna oddziałowa

Agnieszka Bakanowicz/Teresa Grabeus - woźna oddziałowa
Gabriela Kurc - kucharka
Irena Niestrój - kucharka/woźna
Urszula Cichoń - sprzątaczka
Hildegarda Klar - sprzątaczka
Maria Bartek - kucharka

Wioleta Sklorz - kucharka/ woźna

PRZEWÓZ UCZNIÓW

Tomasz Kała